Imię i Nazwisko Adres e-mail Temat Treść

Nowości zobacz:

1. Podpałka - najlepsza w Europie, w Polsce tylko u nas, detal i hurt więcej
2. INFRASAUNA - to sauna bez pary i z niską więcej
3. HARK - ECO plus nowa jakość ciepła więcej
4. REWELACJA ROKU -
wkład z płaszczem wodnym więcej

 

PROMOCJE:

1. Kompletny System kominowy DUALINOX w super cenie ... więcej

2. Wkład Romotop ... więcej

 

Oferta specjalna:

1. Perła z USA... więcej
2. Aparat nawiewu GP... więcej

 

 
  Sklep z kominkami THIONVILLE

*AKCESORIA:

- PRZBORNIKI KOMINKOWE- w stylistyce rustykalnej, współczesnej, futurystycznej. Ze stali malowanych żaroodpornymi farbami, ze stali szlachetnych, z metali kolorowych. Przborniki łączone z drewnem, szkłem, tworzywami sztucznymi. Na stojakach, wieszakach ściennych,w kubłach i innych konfiguracjach.

- POJEMNIKI NA DREWNO (KOSZE)- metalowe w bogatej stylistyce, wiklinowe ( z wikliny okorowanej i nieokorowanej o różnych gabarytach, na kółkach, wykonywanych na idywidualne zamówienia), drewniane, ze skór naturalnych, specjalistycznych tkanin itp.

- PARAWANY OSŁONOWE- metalowe, szklane, z siatki metalowej.

*PREPARATY DO OBSŁUGI KOMINKÓW

-Renomowane rozpałki, najlepszej jakości płyny i ściereczki do czyszczenia najbardziej zabrudzonych szyb, rozpalacze w aerozolu, środki do usuwania osadów w paleniskach, rurach dymowych i w samych kominach, znakomite brykiety drewniane iz odsiarczonego węgla brunatnego, wiele rodzajów zapałek.

*DODATKI DO KOMINKÓW

-Odkurzace kominkowe, dodatkowe ruszta, stojaki pod wkłady kominkowe, szyby żaroodporne o dowolnych wymiarach i kształtach, materiały kumulujące ciepło, kafle, drzwiczki przeszklone "na wymiar" do otwartych kominków, farby renowacyjne, ramy portalowe, przyłącza do kratek z wentylatorem, wentylatory zwiększające przepływ powietrza w obudowach kominkowych, dystrybutory gorącego powietrza, taśmy aluminiowe, silikony i kity wysokotemperaturowe, regulatory obrotów, kleje specjalistyczne, a tak w ogóle: wszystko co wiąże się z kominkami.

 

       

       
 
       
  © 2010 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Licznik odwiedzin: 
Opieka techniczna www.pro-web.pl