Imię i Nazwisko Adres e-mail Temat Treść

Nowości zobacz:

1. Podpałka - najlepsza w Europie, w Polsce tylko u nas, detal i hurt więcej
2. INFRASAUNA - to sauna bez pary i z niską więcej
3. HARK - ECO plus nowa jakość ciepła więcej
4. REWELACJA ROKU -
wkład z płaszczem wodnym więcej

 

PROMOCJE:

1. Kompletny System kominowy DUALINOX w super cenie ... więcej

2. Wkład Romotop ... więcej

 

Oferta specjalna:

1. Perła z USA... więcej
2. Aparat nawiewu GP... więcej

 

 
  Sklep z kominkami THIONVILLE

HARK !

Od stycznia br Sklep THIONVILLE oferuje pełną gamę produktów jednej z najstarszych i najbardziej innowacyjnych niemieckich firm kominkowych HARK.

Eco PLUS - unikatowa technologia - przełom w eksploatacji pieców kominkowych.

 

Nowatorska technika spalania ECO plus została opatentowana przez firmę Hark. Piece kominkowe ECO plus mają najniższe zużycie opału. W przeciwieństwie do pieców nie posiadających tej techniki spalania, zużywają o 40% mniej drewna aby osiągnąć te same wartości cieplne. Piece kominkowe ECO plus cechuje najwyższa sprawność rzędu 88% niespotykaną przy piecach innych firm.

PIECE POSIADAJĄ:

  • palenie w trybie ciągłym – palenisko w piecach HARK eco plus jest przystosowane i przeznaczone do pracy w trybie ciągłym. Dzięki wyposażeniu paleniska w nieckę z żeliwa w połączeniu z automatyczną regulacją można palić węglem kamiennym. Palenisko pracuje przez wiele godzin (również w nocy) bez konieczności dokładania kolejnego paliwa. Spektakularną właściwością paleniska jest porowaty, pianoceramiczny filtr. Filtr oczyszcza się samoczynnie i nie wymaga czyszczenia ze względu na wyrafinowane poprowadzenie powietrza i pozycję filtra w palenisku.
  • automatyka – w zależności od ustawionej wartości ciepła konwekcyjnego, czujnik temperatury i sonda kapilarna automatycznie regulują doprowadzenie powietrza do spalania. Wybrana wartość mocy grzewczej jest automatycznie utrzymywana podczas palenia jednokrotnego wsadu paliwa.
  • doprowadzenie powietrza do spalania – do paleniska, które uzależnione jest od powietrza otoczenia, istnieje możliwość doprowadzenia powietrza potrzebnego do spalania bezpośrednio z zewnątrz. Przy występujących urządzeniach domowych wytwarzających podciśnienie może wystąpić konieczność przedsięwzięcia dodatkowych środków, które muszą być skonsultowane z kominiarzem bądź wykonawcą instalacji wentylacyjnej.
  • najwyższa certyfikacja DIN + oraz kontrola jakości EFA są dobrowolnymi kontrolami mającymi na celu określenie wartości spalin i mocy, które znacznie przewyższają odnośne, wszelkie niemieckie kontrole obowiązkowe. Emisje mikropyłu oraz CO są znacznie obniżone, a stopień sprawności skutecznie podwyższony.
  • najniższe zużycie opału w przeciwieństwie do pieców nie posiadających techniki spalania Eco plus, zużywają o 40% mniej drewna aby osiągnąć te same wartości cieplne. Przy stale wzrastających cenach opału daje to podwójny efekt oszczędności przy zarówno odpowiednio zredukowanej ilości popiołu.

 

 
       
  © 2010 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Licznik odwiedzin: 
Opieka techniczna www.pro-web.pl