Imię i Nazwisko Adres e-mail Temat Treść

Nowości zobacz:

1. Podpałka - najlepsza w Europie, w Polsce tylko u nas, detal i hurt więcej
2. INFRASAUNA - to sauna bez pary i z niską więcej
3. HARK - ECO plus nowa jakość ciepła więcej
4. REWELACJA ROKU -
wkład z płaszczem wodnym więcej

 

PROMOCJE:

1. Kompletny System kominowy DUALINOX w super cenie ... więcej

2. Wkład Romotop ... więcej

 

Oferta specjalna:

1. Perła z USA... więcej
2. Aparat nawiewu GP... więcej

 

 
  Sklep z kominkami THIONVILLE

*KOMINKI ELEKTRYCZNE.

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ognia. Lecz zbyt często instalacja tzw. normalnego kominka jest niemożliwa z powodu braku komina. Stąd tak wiele osób docenia korzyści płynące z użytkowania kominków elektrycznych.

W ofercie SKLEPU THIONVILLE znajdziecie Państwo najciekawsze obecnie, znajdujące się na naszym rynku, konstrukcje kominków elektrycznych wiodącej w tej branży firmy GLEN DIMPLEX (www.optiflam.com.pl)

       

       

*ZAMKNIĘTE WKŁADY KOMINKOWE.

Obecnie na Polskim rynku, a więc i w moim sklepie KOMINKI THIONVILLE, dostępnych jest około 1000 modeli wkładów kominkowych renomowanych firm zagranicznych, a ważne wielu, osiągających wysoki poziom techniczny i eksploatacyjny, firm krajowych.

W zależności od oczekiwań klientów wkłady te mogą służyć do ogrzewania konwekcyjnego, mechanicznej dystrybucji gorącego powietrza oraz w systemie c.o.

Konstrukcje tych wkładów, sposoby ich przeszklenia umożliwiają nieograniczona liczbę aranżacji obudów kominkowych. Wśród propozycji jak najefektywniejszego wykorzystania kominka z wkładem zamkniętym znajdziecie Państwo rozwiązania umożliwiające kumulacje wielkich porcji ciepła, które posłuży do tak zwanego biernego grzania - od 3 do 15 godzin. Są też rozwiązania umożliwiające podgrzewanie wody użytkowej.

Szczegolnie polecam produkty firm: SPARTHERM, DOVRE, JOTUL, KFD, LAUDEL, BRUNER, AUSTRO FLAM, LECHMA, TARNAVA, KORNAK oraz wielu innych.

       

       

*OBUDOWY KOMINKOWE

Oferuje Panstwu bardzo duzy wybor gotowych obudow w systemie "zrob to sam" (pelne, bezplatne doradztwo jak zbudowac efektywny i BEZPIECZNY kominek ). Zapewniam dostawę najnowocześniejszych materiałów do obudowy kominkow-płyty izolacyjno konstrukcyjne: SILCA, SUPER IsOL, GRENAISOL oraz wełny izolacyjne ISOVER. Ponad to wyjątkowo bogatą gamę kratek kominkowych, wentylacyjnych i kominowych. Główną ofertę stanowią kominki ceramiczne. Przede wszystkim wzory i kafle Niemieckich firm JASBA,METZ, KAUFMANN oraz Polskich KILIG, KARAT, KORNAK, KAFEL-KAR, KAFEL-ART.

       

       
 
       
  © 2010 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Licznik odwiedzin: 
Opieka techniczna www.pro-web.pl